Technologie

Technologie a inovace byly od samého počátku součástí DNA společnosti Citilog a jsou jejími základními hodnotami i dnes. Jako společnost investujeme velké prostředky do výzkumu a vývoje, ale také do partnerství ve veřejném i soukromém sektoru, která nám pomáhají poskytovat nejlepší možná řešení. Jsme nadšeni tím, co děláme, a naše týmy pro inovace a softwarové inženýrství neustále hledají způsoby, jak zlepšit výkonnost našich systémů.

Ačkoliv umělá inteligence (AI) je dnes možná módním slovem, pro společnost Citilog není novinkou. Umělou inteligenci a strojové učení používáme od doby, kdy jsme začali aplikovat videoanalýzu pro řízení dopravy a detekci incidentů. Dnes a v posledních několika letech se zaměřujeme na technologii hlubokého učení (Deep Learning, DL), která maximálně využívá vývoje nejen počítačů, ale i kamer, díky čemuž je DL použitelná v reálném čase.

Pomocí technologie Deep Learning v kombinaci s našimi více než 20letými zkušenostmi v oblasti správy incidentů, jsme posunuli výkonnost automatické detekce incidentů do nových výšin a nabídli zákazníkům dosud nevídanou zkušenost.

picture

Pevně věříme a každý den dokazujeme, že máme nejmodernější a velmi účinné produkty a řešení. Snažíme se neusínat na vavřínech a náš inovační tým výzkumníků a inženýrů neustále hledá nové způsoby a technologie, jak vylepšit naše řešení, přinést do odvětví nové funkce a jak zlepšit dopravu pro všechny účastníky silničního provozu.

picture

Výrazně se zaměřujeme zejména na oblast Smart Cities, protože jsme přesvědčeni, že efektivní a bezpečné řízení dopravy všeho druhu (automobily, veřejná doprava, vozidla pro zásobování, elektromobily, chodci, cyklisté a všechny nové druhy dopravy) bude klíčem k budoucnosti měst zítřka.

picture

Náš závazek je přinášet vám to nejlepší z našich 20letých zkušeností s nejmodernějšími technologiemi zítřka a nikdy se nepřestávat zlepšovat. Věříme v technologii, která podporuje naše zákazníky a partnery v jejich každodenní činnosti: zlepšuje výkony, aby dopravní operátoři mohli pracovat efektivněji při záchraně životů na silnicích, zároveň snižuje náklady na místní nutnou údržbu a také zajišťuje vyšší bezpečnost pracovníků na dálnicích.

Věříme v technologii, která se osvědčila. Protože naši zákazníci spoléhají na naše řešení, která každý den zajišťují bezpečnost a ochranu účastníků silničního provozu. Každá inovace, kterou uvádíme na trh, je důkladně testována v našich laboratořích, ale také na reálných stavbách.

Více o využití je možné se dozvědět z případových studií.